Zakochani po uszy

Marta i Marcin w celebrowaniu swojego ślubu postawili na uczucie, bo widać, że są zakochani w sobie po uszy!

Nie chcieli wymyślnych dekoracji, setki osób ma przyjęciu, mnóstwa atrakcji dla gości.

Bez wątpienia chcieli otoczyć się ludźmi, na których im zależy i ze wzajemnością. A na dodatek chcieli cieszyć się sobą i TYM dniem.

Czy im się udało?

Jak widać, zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Miłość było czuć w powietrzu a utrwalona w czułych kadrach, bije po oczach!

To było małe, kameralne przyjęcie weselne, poprzedzone mszą i uroczystością w kościele, ponieważ niezwykle ważna była dla Marty i Marcina ceremonia zaślubin. Pamiętam, że na dwa dni przed analizowaliśmy, po której stronie ma stać Marta, a po której Marcin, podczas wejścia do kościoła 🙂

Zakochani Marta i Marcin
Para Młoda, zdj. Ajem Stories

Przyjęcie odbyło się w Pałacu Ksawerów, w okolicy Łodzi. Stylowe wnętrza idealnie współgrały z muzyką smyczkową, a małe grono sprzyjało rozmowom. Nie było hucznych tańców, atrakcji, morza alkoholu i wymyślnego menu. Byli Oni. Tyle i aż tyle!

To było niesamowite doświadczenie, jakże inne niż dotychczasowe moje realizacje. Tak mało „instagramowe” a jednocześnie tak bardzo… Zdjęcia niewymuszone, nie przekombinowane, a wywołują lawinę ciepłych komentarzy, na dodatek, Oni są tak normalni, że to nienaturalne w dzisiejszych czasach 😉

Czy prawdziwa miłość istnieje?

Zawsze mówię, że każda Para to inna historia. Prawdą jest, że nie ma dwóch, nawet podobnych do siebie, opowieści.
Ta zostanie ze mną na długo i zajmie jedno z kluczowych miejsc w moim sercu. Uśmiechy Marty i Marcina, ich wzajemną troskę, ciepło i miłość w oczach, będę wspominać zawsze, jak będę miała gorszy dzień. Bo napawają optymizmem i dają nadzieję na lepsze jutro.

Rzuć okiem jeszcze na kilka kadrów z tego pięknego ślubu. Za zdjęcia dziękuję Ajem Stories.

Para Młoda, zdj. Ajem Stories
sesja z zimnymi ogniami, zdj. Ajem Stories

Jeśli masz ochotę zobaczyć więcej moich Par Młodych, które są zakochani po uszy – koniecznie wskakuj!

Mnóstwo inspiracji na niebanalne śluby i przyjęcia weselne znajdziesz w moim szalonym portfolio – zapraszam serdecznie!