Motyw przewodni wesela – z czym to się je?

Wiele Par Młodych planuje wesele z motywem przewodnim. To nie znaczy, że każdy robi Alicję w krainie czarów jako motyw przewodni swojego wesela. Nie każdy, wręcz powiem, że prawie nikt. Nie myl proszę motywu z kolorem przewodnim – to dwie różne sprawy, ale często jedna wynika z drugiej 🙂

Jako mała dziewczynka chciałam wpaść do króliczej nory i zobaczyć świat po drugiej stronie lustra. Takim małym dziewczynkom trudno jest wytłumaczyć, że to się nie uda!

Ale…

Od czego jest dorosłość, jeśli nie od spełniania swoich dziecięcych marzeń?

Taki styl dekoracyjny i szaleństwo kolorystyczne, nie jest czymś, co Para Młoda „kupi” zero jedynkowo. Nie da się tego przenieść całkowicie na Wasze wesele. Ale ta sesja stylizowana miała za zadanie otworzyć głowy, zainspirować, pchnąć w poszukiwaniu własnego pomysłu na ślub i wesele.

Masz odwagę zrobić wesele z motywem przewodnim, tak szalonym, jak Wy?

Wiesz, że motywem przewodnim wesela może być Wasz ulubiony film, bajka z dzieciństwa, wspólna pierwsza podróż, Wasze pasje i zainteresowania? My, „ludzie z branży”, ze wszystkiego wyczarujemy indywidualny projekt Waszej Uroczystości! Tak spersonalizowany, jak Wy!

Motyw przewodni wesela to nie jest takie trudne!

Na moim kanale youtube jest niezwykły film, który wraz z ekipą, nakręciliśmy specjalnie po to, aby pokazać, jak magicznie może wyglądać motyw przewodni wesela.

Dajcie się ponieść wyobraźni, powiedzcie, co gra w Waszych duszach i głowach, a my – wyciągniemy z tego esencję i zrobimy przyjęcie inne, niż wszystkie. Inne, bo niepowtarzalne i Wasze. Tylko Wasze!

Zobacz, jak można spersonalizować wesele pod kątem ulubionego filmu, serialu, czy wydarzenia!

Jeśli macie pytania odnośnie organizacji przyjęcia weselnego z motywem przewodnim – pisz śmiało! Trafiliście do specjalisty!

dorota@architekciprzyjec.pl